Prežitie v divočine – Putovný tábor Muránskou planinou

Prežitie v divočine – Putovný tábor Muránskou planinou

Napriek tomu, že v tieto dni nám len stále veľmi pomaly prichádza jar, mnoho z nás už premýšľa nad tým, kde strávi letné prázdniny. Preto si Vás dovoľujeme pozvať, na tradičnú akciu, ktorú organizuje Správa Národného parku Muránska planina – Prežitie v divočine. Tento rok sa uskutoční v termíne 3. – 5.8.2018.

Je to nekomerčný detský putovný tábor, založený na dobrovoľníckej práci organizátorov a dobrovoľníkov. Deti majú možnosť prežiť tri dni uprostred nádhernej prírody Muránskej planiny. Pod vedením vedúcich (strážcov, odborných pracovníkov a dobrovoľníkov národného parku) putujú po určených trasách s miestom stretnutia v horskom sedle Nižná Kľaková. Učia sa orientovať v mape a v teréne, získavajú základné turistické zručnosti a spoznajú národný park. Každoročne pre deti tiež pripravujeme rôzne zábavné hry a súťaže, v ktorých si môžu vyskúšať svoju zručnosť. Najlepší sú odmenení drobnými cenami.

Pod textom nájdete všetky potrebné prihlášky a ostatné potrebné informácie. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte. Môžete si pozrieť fotodokumentáciu a krátke video, ako to vyzeralo na jednom z táborov.  Za poskytnutie videa ďakujeme Lukášovi Skurkovi. Tešíme sa na Vašu účasť.

Co_do_batoha

organizacne_pokyny

prehlasenie_zakonneho_zastupcu

prihlaska_2018