Ukončenie prevádzky Informačného strediska Muráň

Vážení návštevníci,

dňa 16.9.2021 bude ukončená letná turistická sezóna v Informačnom stredisku Muráň. 

Stredisko bude opäť otvorené až v nasledujúcej letnej turistickej sezóne 2022 a to od 1.6.

Ďakujeme Vám za priazeň v tomto roku. Napriek tomu, že sme najmä poskytnutím povolenky na vjazd motorového vozidla do územia národného parku nemohli vyhovieť každému z vás, dúfame, že väčšina z vás bola s našimi službami spokojná a z infocentra odchádzala s potrebnými informáciami. Tešíme sa, že Vám budeme môcť poslúžiť radami, informáciami, či predajom suvenírov aj v budúcom roku.

 

Povolenky pre motorové vozidlá na trase Muráň – Veľká Lúka budú vydávané v nasledovnom režime:

POVOLENKY PRE OSOBNÉ MOTOROVÉ VOZIDLÁ:

Pre vydanie povoleniek pre osobné motorové vozidlá sa obracajte na Obecný úrad Muráň – tel. čísla +421 918 590 237 alebo 058 488 17 30, e-mail: obec@muran.sk.

POVOLENKY PRE AUTOBUSY:

Pre vydanie povoleniek pre autobusy sa v pracovných dňoch obracajte na Správu NP Muránska planina – tel. číslo: 058 44 22 061, e- meil: np.muranskaplanina@sopsr.sk, alebo osobne na adrese J. Kráľa 12, Revúca. Povolenka je vydávaná bezplatne a je potrebné vyzdvihnúť si ju osobne na Správe NP Muránska planina (J. Kráľa 12, Revúca) a to v pracovných dňoch v čase od 8.00 – 15.30. Pokiaľ nie ste z tohto regiónu a povolenku potrebujete vydať počas víkendu, či vo sviatok, napíšte nám e-mail, uveďte dátum, kedy chcete absolvovať návštevu národného parku, EVČ autobusu, kontaktné údaje – vrátane poštovej adresy a my vám povolenku pošleme poštou. Povolenku nie je potrebné po využití vrátiť, nakoľko ide o jednorázovú povolenku platnú iba v daný deň.

 

Máte záujem o prehliadku expozície mimo sezóny?

Ak ste skupina a máte záujem o prehliadku expozície umiestnenej v priestoroch infocentra mimo turistickej sezóny, kontaktujte nás telefonicky: +421 903 298 156 alebo e-mailom: np.muranskaplanina@sopsr.sk.