Ponuka práce – finančný účtovník

Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej hľadá nového kolegu / kolegyňu na pracovnú pozíciu FINANČNÝ ÚČTOVNÍK.

Pracovná pozícia:                           Finančný účtovník

Miesto výkonu práce:                    Revúca, Muráň

Druh pracovného pomeru:           plný úväzok

Termín nástupu:                              dohodou

Mzdové podmienky (brutto):   od 713,00 EUR / mesiac (v závislosti od dosiahnutej praxe) + osobný príplatok

Platové podmienky určuje zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutej praxe a úrovne plnenia pracovných úloh.

Rámcová náplň práce:

  • Evidencia a účtovanie faktúr – dodávateľské a odberateľské
  • Saldokonto odberateľov a dodávateľov
  • Vystavovanie upomienok za neuhradené odberateľské faktúry
  • Účtovanie interných dokladov
  • Účtovanie sociálneho fondu – tvorba, vyúčtovanie
  • Účtovanie stravného
  • Účtovanie PHM – spotreba
  • Kontrola pokladne, opravy, sumarizácia, rozúčtovanie hotovosti do Štátnej pokladnice
  • Platobné poukazy a úhrady daní z nehnuteľností a poplatkov za komunálny odpad a iných daní a poplatkov
  • Vyúčtovanie čerpania výdavkov pre jednotlivé projekty – Nórsky, Švajčiarsky, Interreg, OPKŽP….
  • Poskytovanie účtovných dokladov, podkladov k spracovaniu projektov
  • Vedenie evidencie majetku a účtovanie
  • Kontrola správnosti podkladov pre DPH, zostavovanie, podávanie daňových priznaní a kontrolných výkazov
  • Zostavovanie a podávanie daňových priznaní pre daň z motorových vozidiel, daní z príjmov, daní z nehnuteľnosti
  • Zostavovanie a podávanie štatistických výkazov

Zamestnanecké výhody, benefity:

Pružný pracovný čas, služobný mobil, PC/notebook, príspevok do III. piliera, odmeny pri pracovnom jubileu a iné…

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:  úplné stredoškolské vzdelanie

Požadovaná prax:  najmenej 3 roky

Znalosti Počítačové znalosti – používateľ:  Microsoft Excel – pokročilý, Microsoft Outlook – pokročilý, Microsoft Word – pokročilý, Microsoft PowerPoint – pokročilý

Výhodou je skúsenosť s ekonomickým systémom SAP

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

organizačné a rozhodovacie schopnosti, samostatnosť, dôslednosť, analytické myslenie, komunikatívnosť, schopnosť riešiť problémy spoluprácou v rámci vlastnej zodpovednosti, osobná bezúhonnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 21.10.2022

Dátum a miesto podania žiadosti uchádzača o voľné pracovné miesto:

Uchádzač doručí svoju žiadosť poštou, elektronickou poštou alebo osobne najneskôr dňa 14.10.2022 na adresu: Správy Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej, Janka Kráľa 12, 050 01  Revúca alebo na emailovú adresu uvedenú nižšie.

Žiadosť do zamestnania bude obsahovať:

  • samotnú žiadosť s uvedením motivácie záujmu pre uvedené pracovné miesto,
  • štruktúrovaný životopis.
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Kontaktné údaje:

Ing. Ján Málik

telefón:               0905 653 886

e-mail:                eva.pipasikova2@sopsr.sk